6 | 07BP |
7 | 01 | 41 |
8 |
9 | 13 | 43BP |
10 | 13 | 43BP |
11 | 13 | 43BP |
12 | 13 | 43BP |
13 | 13 | 43BP |
14 | 13 | 43 |
15 | 43 |
16 | 43 |
17 | 14 | 41BP |
18 | 11 | 41BP |
19 | 11 | 41 |
20 | 10 |
21 | 03 |
22 | 03 | 52CE |
B - Kurs do przystanku Pużaka - Pętla
P - kurs do: Pużaka - Pętla
C - Kurs do przystanku Wiejska - Oleska
E - kurs do: Wiejska - Oleska