Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Sobota
9
Piastowska - Korfantego
kierunek:
Bierkowice - Pętla
5
26
6
20
50
AW
7
8
11
9
10
10
10
11
10
12
10
13
10
56
AW
14
56
AW
15
56
AW
16
17
10
18
10
19
10
A - Kurs do przystanku Wrzoski - Pętla
W - kurs do: Wrzoski - Pętla