Budziszyńska
Palędzie/Dworzec Kolejowy
- Budziszyńska
- Grotkowska
- Cmentarna
- Os. Kwiatowe
- Gerberowa
- Żonkilowa
- Nagietkowa
- Malwowa I
- Malwowa
- Skórzewo/Szarotkowa
- Skórzewo, Kościół
- Skórzewo/Os. Makowe
- Skórzewo/Kozierowskiego Szkoła
- Skórzewo/Os. Grafitowe
- Dąbrowa, Leśna
- Dąbrowa/Poprzeczna
- Dąbrówka, Las
- Dąbrówka/Parkowa
- Dąbrówka/Kasztanowa
- Dąbrówka/Szkoła
- Palędzie/Dworzec Kolejowy