Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Grzecznarowskiego / Osiedlowa
kierunek:
Obozisko
5
01
35
6
04
41
7
11
36
8
09
19
B
48
9
28
10
08
48
11
28
12
08
47
13
27
57
14
27
57
15
27
57
16
27
57
17
34
18
13
43
19
13
43
20
13
46
59
B
21
20
55
22
24
23
01
B
B - zjazd do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: Grzecznarowskiego/Śląska)