Plac Rodła
- Gocław
- Nad Odrą
- Kościelna
- Dąbrówki
- Kościelna 12
- Stołczyn Kościół
- Bajeczna
- Policka
- Zagórskiego
- Dojazdowa
- Kolonistów
- Nehringa
- Pokoju
- Gocławska
- Grochowa
- Golęcino Szpital
- Strzałowska Wiadukt
- Strzałowska
- Zajezdnia Golęcin
- Robotnicza
- Robotnicza 5
- Zgorzelecka
- Hoża
- Jana Z Czarnolasu
- Komuny Paryskiej
- Staw Brodowski
- Wilcza Wiadukt
- Sczanieckiej
- Matejki
- Plac Rodła
Gocław
- Plac Rodła
- Matejki
- Sczanieckiej
- Wilcza Wiadukt
- Staw Brodowski
- Komuny Paryskiej
- Jana Z Czarnolasu
- Bogumińska Park
- Hoża
- Żelazna
- Robotnicza 5
- Robotnicza
- Zajezdnia Golęcin
- Strzałowska
- Golęcino Szpital
- Grochowa
- Gocławska
- Pokoju
- Nehringa
- Kolonistów
- Dojazdowa
- Zagórskiego
- Policka
- Bajeczna
- Stołczyn Kościół
- Kościelna 12
- Dąbrówki
- Kościelna
- Nad Odrą
- Gocław