Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
66
Dmowskiego
kierunek:
Podjuchy Dworzec
5
41
A
6
01
A
23
A
44
A
7
04
A
24
A
46
A
8
9
10
11
12
13
14
27
A
48
A
15
08
A
29
A
49
A
16
09
A
29
A
47
A
17
07
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Klucz