Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
70
Plac Kościuszki
kierunek:
Dworzec Główny (Owocowa)
7
16
36
56
8
16
36
A
56
A
9
10
11
12
13
16
36
56
14
16
36
56
15
16
36
56
A
16
16
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Plac Grunwaldzki