3 | 45K |
4 | 31 |
5 | 21 | 59L |
6 | 32L | 52L |
7 | 32L |
8 | 43J |
9 |
10 | 03 |
11 | 03J |
12 | 03 |
13 | 39J |
14 | 23L | 53J |
15 | 33 |
16 | 39J |
17 | 19 |
18 | 42J |
19 | 34 |
20 |
21 | 41 |
K - kurs do przystanku Krakowska Plac Popiełuszki.
L - kurs z pominięciem wjazdu na Os. Kolejowe
J - kurs wykonywany przez ul. Wojska Polskiego