Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N30
Lidzka
kierunek:
Rumia Dworzec PKP
0
01
B
1
2
3
36
A
4
16
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
16
B
41
_ - niskopodlogowy
B - Kurs do przystanku Grabówek Skm
A - Kurs do przystanku Urząd Miasta - Świętojańska