Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
29
Kamionka Szkoła
kierunek:
Orzesze Zgoń Pętla
6
31
7
38
8
9
01
10
17
w
11
01
B
12
01
13
01
B
14
01
15
01
16
01
B
17
01
18
01
19
01
B
54
20
54
B
21
49
w
22
39
23
24
C
_ - autobus niskopodłogowy
w - Nie kursuje od 01 lipca do 31 sierpnia
B - Kurs do: Kopanina
C - Kurs do: Mikołów Dworzec PKP