686 |
Stacja Paliw
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Miasto |
5 | 16 | 37A |
6 | 09B | 50A |
7 | 04B | 43A |
8 | 34f | |
9 | 26 | |
10 | 21A | |
11 | 26 | |
12 | 16A | 55 |
13 | 45 | |
14 | 16 | 46A |
15 | 31 | |
16 | 06A | 58 |
17 | ||
18 | 05A | |
19 | 01 | |
20 | 10 | |
21 | 32 | |
22 | 50 | |
23 | 42A |
f - Nie kursuje w okresie ferii letnich, zimowych i szkolnych przerw świątecznych
A - Kurs do: Bieruń Pętla
B - Kurs do Oświęcim Dąbrowskiego Miasto przez Oświęcim Zasole
A - Kurs do: Bieruń Pętla
B - Kurs do Oświęcim Dąbrowskiego Miasto przez Oświęcim Zasole