686 |
Granitowa
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Miasto |
5 | 22 | 43A |
6 | 15B | 56A |
7 | 10B | 49A |
8 | 40f | |
9 | 32 | |
10 | 27A | |
11 | 32 | |
12 | 22A | |
13 | 01 | 51 |
14 | 22 | 52A |
15 | 37 | |
16 | 12A | |
17 | 04 | |
18 | 11A | |
19 | 07 | |
20 | 16 | |
21 | 38 | |
22 | 56 | |
23 | 48A |
f - Nie kursuje w okresie ferii letnich, zimowych i szkolnych przerw świątecznych
A - Kurs do: Bieruń Pętla
B - Kurs do Oświęcim Dąbrowskiego Miasto przez Oświęcim Zasole
A - Kurs do: Bieruń Pętla
B - Kurs do Oświęcim Dąbrowskiego Miasto przez Oświęcim Zasole