686 |
Wyszyńskiego
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Miasto |
4 | 38 | 59C |
5 | 38D | |
6 | 11C | 32D |
7 | 11B | |
8 | 02fA | 54A |
9 | 49B | |
10 | 54A | |
11 | 44B | |
12 | 16 | |
13 | 06 | 44A |
14 | 14B | 52 |
15 | 34B | |
16 | 19 | |
17 | 33B | |
18 | 22 | |
19 | 39A | |
20 | 54 | |
21 | ||
22 | 12 | |
23 | 04C |
f - Nie kursuje w okresie ferii letnich, zimowych i szkolnych przerw świątecznych
C - Kurs do: Bieruń Pętla przez: Plac Nobla
D - Kurs do Oświęcim Dąbrowskiego Miasto przez Oświęcim Zasole
B - Kurs do: Bieruń Pętla. Nie kursuje przez: Plac Nobla
A - Kurs do Oświęcim Dąbrowskiego Miasto. Nie kursuje przez Bieruń Plac Nobla
C - Kurs do: Bieruń Pętla przez: Plac Nobla
D - Kurs do Oświęcim Dąbrowskiego Miasto przez Oświęcim Zasole
B - Kurs do: Bieruń Pętla. Nie kursuje przez: Plac Nobla
A - Kurs do Oświęcim Dąbrowskiego Miasto. Nie kursuje przez Bieruń Plac Nobla