4 | 32c | 52c | ||||||
5 | 12c | 30 | 32c | 42 | 50 | |||
6 | 04 | 12 | 18 | 27 | 35 | 48 | 57 | |
7 | 07 | 15 | 23 | 31 | 39 | 47 | 55 | |
8 | 03 | 11 | 19 | 27 | 35z | 43 | 51z | 59c |
9 | 07z | 15c | 24c | 36c | 42wE | 48c | ||
10 | 00c | 12c | 24c | 36c | 48c | |||
11 | 00c | 12c | 24c | 36c | 48c | |||
12 | 00c | 12c | 24c | 36c | 48c | |||
13 | 00c | 12c | 24c | 36c | 45 | 55c | 57 | |
14 | 09 | 26 | 36 | 42 | 50 | 59 | ||
15 | 07 | 15 | 23 | 31 | 39 | 47 | 55 | |
16 | 03 | 11 | 19 | 27 | 35 | 43 | 51 | 59 |
17 | 07 | 15 | 23 | 31 | 39z | 47 | 55 | |
18 | 03z | 11 | 19c | 27 | 36c | 48c | ||
19 | 00c | 12c | 24c | 36c | 48c | |||
20 | 00c | 12c | 23c | 35z | 52c | |||
21 | 12c | 32c | 52c | |||||
22 | 12c | 32c | 52c | |||||
23 | 12wE |
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
w - kurs tylko do przystanku SZPITAL WOLSKI i dalej do zajezdni "WOLA"
z - od przystanku NOWE BEMOWO kurs dalej do zajezdni "ŻOLIBORZ"
c - kurs do krańca CM.WOLSKI, ostatni przystanek na trasie linii: SOWIŃSKIEGO
E - Odjazd z przystanku 08
w - kurs tylko do przystanku SZPITAL WOLSKI i dalej do zajezdni "WOLA"
z - od przystanku NOWE BEMOWO kurs dalej do zajezdni "ŻOLIBORZ"
c - kurs do krańca CM.WOLSKI, ostatni przystanek na trasie linii: SOWIŃSKIEGO
E - Odjazd z przystanku 08