5 | 07c | 27c | 45 | |||||
6 | 07 | 13 | 30 | 43 | 52 | |||
7 | 02 | 10 | 18 | 26 | 34 | 42 | 50 | 58 |
8 | 06 | 14 | 22 | 30z | 38 | 46z | 54c | |
9 | 02z | 10c | 19c | 31c | 37w | 43c | 55c | |
10 | 07c | 19c | 31c | 43c | 55c | |||
11 | 07c | 19c | 31c | 43c | 55c | |||
12 | 07c | 19c | 31c | 43c | 55c | |||
13 | 07c | 19c | 31c | 40 | 50c | 52 | ||
14 | 04 | 21 | 31 | 45 | 54 | |||
15 | 02 | 10 | 18 | 26 | 34 | 42 | 50 | 58 |
16 | 06 | 14 | 22 | 30 | 38 | 46 | 54 | |
17 | 02 | 10 | 18 | 26 | 34z | 42 | 50 | 58z |
18 | 06 | 14c | 22 | 31c | 43c | 55c | ||
19 | 07c | 19c | 31c | 43c | 55c | |||
20 | 07c | 18c | 30z | 47c | ||||
21 | 07c | 27c | 47c | |||||
22 | 07c | 27c | 47c | |||||
23 | 07w |
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
w - kurs tylko do przystanku SZPITAL WOLSKI i dalej do zajezdni "WOLA"
z - od przystanku NOWE BEMOWO kurs dalej do zajezdni "ŻOLIBORZ"
c - kurs do krańca CM.WOLSKI, ostatni przystanek na trasie linii: SOWIŃSKIEGO
w - kurs tylko do przystanku SZPITAL WOLSKI i dalej do zajezdni "WOLA"
z - od przystanku NOWE BEMOWO kurs dalej do zajezdni "ŻOLIBORZ"
c - kurs do krańca CM.WOLSKI, ostatni przystanek na trasie linii: SOWIŃSKIEGO