Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Sokołowska
kierunek:
Kawęczyńska-Bazylika
11
14
29
44
59
12
14
29
44
59
13
14
29
44
59
14
14
29
44
59
15
14
29
44
59
16
14
29
44
59
17
14
29
44
59
18
14
29
44
59
19
14
29
p
37
w
44
w
59
w
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku WOJNICKA
w - kurs tylko do przystanku METRO PŁOCKA i dalej do zajezdnia "WOLA"