Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
750
Dzierżoniowska
kierunek:
Palmiry
6
43
s
7
8
46
s
9
46
s
10
46
s
11
12
46
s
13
46
s
14
46
s
15
16
46
s
17
46
s
18
46
s
19
20
13
s
43
s
21
43
s
22
13
s
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
s - kurs do krańca DZIEKANÓWEK, od przyst. DZIEKANÓW POLSKI CENTRUM ulicami: Podróżna, Turystyczna, Wędrowców