Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L15
Kawęczynek II
kierunek:
Klarysew
5
19
6
28
7
19
k
8
9
28
k
10
11
28
k
12
13
13
k
14
39
15
21
k
16
21
k
17
19
18
19
19
19
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
k - kurs z podjazdem do przystanków: CENTRUM REHABILITACJI, OS.ELSAM oraz DOM RENCISTY PAN w Konstancinie