Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L15
Kawęczynek I
kierunek:
Klarysew
5
20
6
29
7
20
k
8
9
29
k
10
11
29
k
12
13
14
k
14
40
15
22
k
16
22
k
17
20
18
20
19
20
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
k - kurs z podjazdem do przystanków: CENTRUM REHABILITACJI, OS.ELSAM oraz DOM RENCISTY PAN w Konstancinie