Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L15
Sobieskiego [Konstancin-Jeziorna]
kierunek:
Słomczyn-Szkoła
5
53
6
53
7
8
9
11
s
10
56
s
11
12
56
s
13
14
11
53
s
15
53
s
16
53
17
53
18
53
19
20
21
16
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
s - kurs z podjazdem do przystanków: CENTRUM REHABILITACJI, OS.ELSAM oraz DOM RENCISTY PAN w Konstancinie