Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N22
Pielęgniarek
kierunek:
Aleksandrów
0
15
1
15
2
15
3
15
4
15
c
5
15
c
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
c - kurs do krańca FALENICA, ostatni przystanek na trasie podstawowej: PKP FALENICA, od przystanku PKP RADOŚĆ do przystanku PKP MIEDZESZYN przejazd ulicą Patriotów