Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
15
Św. Antoniego
kierunek:
Wiejska (Pętla)
6
05
7
05
8
05
9
08
Z
10
08
11
09
Z
12
09
13
09
Z
14
09
15
09
Z
16
09
17
09
Z
18
09
19
09
Z
20
08
21
05
22
22
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
Z - kurs przez: Kryniczna 02 >> Fredry 01