Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Traugutta
kierunek:
Ostrowska(Pętla)
5
38
6
03
13
18
45
7
00
C
25
40
56
8
25
9
04
34
C
10
04
24
11
05
35
C
12
05
35
13
05
35
C
55
14
30
15
06
36
C
51
16
25
59
17
14
C
18
04
34
19
03
23
43
20
36
21
51
22
36
23
36
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
C - kurs przez: Cmentarna