Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
8
Łęg
kierunek:
Łęg
7
43
AM
8
9
10
11
12
13
14
47
AM
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Modzerowo-N.Pętla
M - kurs do: Modzerowo-n.pętla