Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
105
Pl. Daniłowskiego
kierunek:
Świniary
4
43
5
13
48
6
17
47
7
17
48
8
18
48
9
16
36
10
06
36
11
06
36
12
06
36
13
06
36
14
06
36
15
06
36
16
06
36
17
06
36
18
06
36
19
06
36
20
00
19
40
21
10
40
22
10
40
23
04
Z
26
Z - zjazd do zajezdni przy ul. Obornickiej (do przyst. Paprotna po trasie)