5 | 11R | 25 | 45R | ||
6 | 00R | 11R | 26 | 46 | |
7 | 01 | 16 | 29 | 44 | 55 |
8 | 10 | 27 | 37Z | 58 | |
9 | 22 | 52 | |||
10 | 21 | 51 | |||
11 | 21 | 51 | |||
12 | 21 | 51 | |||
13 | 22 | 52 | |||
14 | 29 | 44 | 59 | ||
15 | 14 | 30 | 43 | ||
16 | 00 | 15 | 25 | 40 | 55 |
17 | 10 | 28 | 43 | 57 | |
18 | 26 | 56 | |||
19 | 26 | 56 | |||
20 | 17 | 40 | |||
21 | 10 | 40 | |||
22 | 10 | 40 | |||
23 | 10 | 37 |
R - kurs z pominięciem przystanków: Kiełczowska, Żmudzka, Kowieńska
Z - zjazd do zajezdni przy ul. Obornickiej przez Kromera, ul. Boya Żeleńskiego (do przyst. Kwidzyńska po trasie)
Z - zjazd do zajezdni przy ul. Obornickiej przez Kromera, ul. Boya Żeleńskiego (do przyst. Kwidzyńska po trasie)