5 | 13R | 27 | 47R | ||
6 | 02R | 13R | 28 | 48 | |
7 | 03 | 18 | 31 | 46 | 57 |
8 | 12 | 29 | 39Z | ||
9 | 00 | 24 | 54 | ||
10 | 23 | 53 | |||
11 | 23 | 53 | |||
12 | 23 | 53 | |||
13 | 24 | 54 | |||
14 | 31 | 46 | |||
15 | 01 | 16 | 32 | 45 | |
16 | 02 | 17 | 27 | 42 | 57 |
17 | 12 | 30 | 45 | 59 | |
18 | 28 | 58 | |||
19 | 28 | 58 | |||
20 | 19 | 42 | |||
21 | 12 | 42 | |||
22 | 12 | 42 | |||
23 | 12 | 39 |
R - kurs z pominięciem przystanków: Kiełczowska, Żmudzka, Kowieńska
Z - zjazd do zajezdni przy ul. Obornickiej przez Kromera, ul. Boya Żeleńskiego (do przyst. Kwidzyńska po trasie)
Z - zjazd do zajezdni przy ul. Obornickiej przez Kromera, ul. Boya Żeleńskiego (do przyst. Kwidzyńska po trasie)