Gaj - Pętla
- Bartoszowice
- Bacciarellego
- Monte Cassino
- Okrzei
- Partyzantów
- Dembowskiego (Kosiby)
- Tramwajowa
- Hala Stulecia
- Kliniki - Politechnika Wrocławska
- + Pl. Grunwaldzki
- Pl. Grunwaldzki
- Most Grunwaldzki
- Poczta Główna
- Skwer Krasińskiego
- Dworzec Główny
- Dworzec Główny
- Dworzec Autobusowy
- Dyrekcyjna
- Borowska (Aquapark)
- Śliczna
- Rod Bajki
- Orzechowa
- Bardzka
- Krynicka
- Gaj - Pętla
Bartoszowice
- Gaj - Pętla
- Morwowa
- Krynicka
- Bardzka
- Orzechowa
- Rod Bajki
- Śliczna
- Borowska (Aquapark)
- Dworzec Autobusowy
- Dworzec Główny
- Dworcowa
- Skwer Krasińskiego
- Krasińskiego
- Urząd Wojewódzki (Impart)
- Most Grunwaldzki
- Pl. Grunwaldzki
- Kliniki - Politechnika Wrocławska
- Hala Stulecia
- Tramwajowa
- Chełmońskiego
- Partyzantów
- Okrzei
- Monte Cassino
- Bacciarellego
- Bartoszowice