Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Pilczycka (Anima)
kierunek:
Zajezdnia Borek (2)
20
28
X
21
21
X
22
54
X
23
17
X
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Kępa Mieszczańska po trasie)