Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Dworzec Główny
kierunek:
Leśnica
4
12
29
48
H
57
H
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
H - kurs do Leśnicy przez ul. Pułaskiego, pl. Wróblewskiego i pl. Dominikański