Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
319
Klecina (Stacja Kolejowa)
kierunek:
Kamieńskiego (Pętla)
5
14
44
6
09
39
7
07
34
Z
8
04
Z
34
Z
9
06
Z
36
Z
10
11
12
13
38
14
12
40
15
10
37
16
07
H
39
17
10
Z
42
Z
18
13
Z
Z - zjazd do zajezdni przy ul. Obornickiej (do przyst. Bezpieczna po trasie)
H - kurs przedłużony do Polanowic