Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
319
Mińska (Rondo Rotm. Pileckiego)
kierunek:
Kamieńskiego (Pętla)
5
39
6
10
36
7
07
36
8
02
Z
32
Z
9
02
Z
32
Z
10
02
Z
11
12
13
14
05
43
15
13
43
16
10
40
H
17
10
40
Z
18
09
Z
38
Z
Z - zjazd do zajezdni przy ul. Obornickiej (do przyst. Bezpieczna po trasie)
H - kurs przedłużony do Polanowic