Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
319
Rogowska (P+R)
kierunek:
Kamieńskiego (Pętla)
5
41
6
12
38
7
09
38
8
04
Z
34
Z
9
04
Z
34
Z
10
04
Z
11
12
13
14
07
45
15
15
45
16
12
42
H
17
12
42
Z
18
11
Z
40
Z
Z - zjazd do zajezdni przy ul. Obornickiej (do przyst. Bezpieczna po trasie)
H - kurs przedłużony do Polanowic