Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
319
Oporów
kierunek:
Kamieńskiego (Pętla)
5
24
54
6
19
49
7
18
45
Z
8
15
Z
45
Z
9
16
Z
46
Z
10
11
12
13
48
14
23
51
15
21
48
16
18
H
50
17
20
Z
52
Z
18
23
Z
Z - zjazd do zajezdni przy ul. Obornickiej (do przyst. Bezpieczna po trasie)
H - kurs przedłużony do Polanowic