Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
319
Kamieńskiego Szpital
kierunek:
Klecina (Stacja Kolejowa)
5
51
6
23
50
7
17
53
8
23
9
10
11
12
13
14
23
49
15
19
49
16
19
53
59
Z
17
18
03
Z
Z - zjazd do zajezdni przy ul. Obornickiej (do przyst. Bezpieczna po trasie)