Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
936
Pasikurowice - Wrocławska (Na Wys. Nr 14)
kierunek:
Mirków - Skrzy. Polna
12
43
H
13
14
15
16
17
23
H
18
19
23
H - kurs przez Bukowinę z pominięciem Tokar, Łoziny i Bąkowa