Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
44
Elektrociepłownia
kierunek:
Wyspiańskiego
17
30
zE
18
19
20
21
22
36
zE
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przystanku Dąbrówki po trasie)
E - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna