Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
32N
Schulza / Szubińska
kierunek:
Tatrzańskie
0
56
1
56
2
56
3
56
AŁ
4
56
AŁ
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
54
23
56
A - Kurs do przystanku Łoskoń / Zajezdnia
Ł - kurs wydłużony do pętli Łoskoń / Zajezdnia