Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33N
Dworzec Główny
kierunek:
Tatrzańskie
0
06
1
06
2
06
3
06
4
06
ŁC
5
06
ŁC
53
DK
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
06
Ł - kurs wydłużony do pętli Łoskoń / Zajezdnia
C - Kurs do przystanku Łoskoń / Zajezdnia
D - Kurs do przystanku Plac Teatralny
K - kurs skrócony do ronda Jagiellonów