7 | 36AS |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | 41 |
12 | |
13 | 07 |
14 | |
15 | 12 |
16 | |
17 | 01 |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | 10 |
22 | 45 |
A - kurs przez: Libiąż Armii Krajowej I >> Libiąż Dworzec Autobusowy, z pominięciem: Libiąż os. Flagówka II >> Libiąż os. Flagówka Pawilon
S - kurs przez: Libiąż Szkoła, z pominięciem: Libiąż Kościół (ul. Oświęcimska)
S - kurs przez: Libiąż Szkoła, z pominięciem: Libiąż Kościół (ul. Oświęcimska)