4 | 42V |
5 | |
6 | 31 |
7 | 38H |
8 | |
9 | 20M |
10 | |
11 | 03D |
12 | 53V |
13 | |
14 | 28A |
15 | 20V |
16 | 38 |
17 | |
18 | 13PS |
19 | |
20 | |
21 | 02VPS |
V - kurs przez: Chrzanów VALEO, z pominięciem: Trzebinia Berezka
H - kurs przez: Trzebinia Harcerska Przychodnia
M - kurs do: Młoszowa Florkiewicza
D - kurs do: Chrzanów Dworzec Autobusowy
A - kurs do: Libiąż Dworzec Autobusowy, przez: Libiąż Skotnica
P - kurs do: Psary Centrum
S - kurs z pominięciem: Młoszowa Florkiewicza >> Młoszowa Wzgórze II
H - kurs przez: Trzebinia Harcerska Przychodnia
M - kurs do: Młoszowa Florkiewicza
D - kurs do: Chrzanów Dworzec Autobusowy
A - kurs do: Libiąż Dworzec Autobusowy, przez: Libiąż Skotnica
P - kurs do: Psary Centrum
S - kurs z pominięciem: Młoszowa Florkiewicza >> Młoszowa Wzgórze II