4 | 17 | |||
5 | 06V | 41 | ||
6 | 16V | 37 | 53 | 55 |
7 | 19V | |||
8 | 02H | 46 | ||
9 | 44M | |||
10 | 26 | |||
11 | 04 | 27D | 46HM | |
12 | 36H | |||
13 | 17V | 48 | ||
14 | 16V | 41A | ||
15 | 14VH | 44V | ||
16 | 11VH | |||
17 | 02 | 55M | ||
18 | 37PS | 51H | ||
19 | 41HM | |||
20 | 27PS | |||
21 | 26VPS | |||
22 | 28M |
V - kurs przez: Chrzanów VALEO, z pominięciem: Trzebinia Berezka
H - kurs przez: Trzebinia Harcerska Przychodnia
M - kurs do: Młoszowa Florkiewicza
D - kurs do: Chrzanów Dworzec Autobusowy
A - kurs do: Libiąż Dworzec Autobusowy, przez: Libiąż Skotnica
P - kurs do: Psary Centrum
S - kurs z pominięciem: Młoszowa Florkiewicza >> Młoszowa Wzgórze II
H - kurs przez: Trzebinia Harcerska Przychodnia
M - kurs do: Młoszowa Florkiewicza
D - kurs do: Chrzanów Dworzec Autobusowy
A - kurs do: Libiąż Dworzec Autobusowy, przez: Libiąż Skotnica
P - kurs do: Psary Centrum
S - kurs z pominięciem: Młoszowa Florkiewicza >> Młoszowa Wzgórze II