4 | 43V |
5 | |
6 | 32 |
7 | 39H |
8 | |
9 | 21M |
10 | |
11 | 04D |
12 | 54V |
13 | |
14 | 29A |
15 | 21V |
16 | 39 |
17 | |
18 | 14PS |
19 | |
20 | |
21 | 03VPS |
V - kurs przez: Chrzanów VALEO, z pominięciem: Trzebinia Berezka
H - kurs przez: Trzebinia Harcerska Przychodnia
M - kurs do: Młoszowa Florkiewicza
D - kurs do: Chrzanów Dworzec Autobusowy
A - kurs do: Libiąż Dworzec Autobusowy, przez: Libiąż Skotnica
P - kurs do: Psary Centrum
S - kurs z pominięciem: Młoszowa Florkiewicza >> Młoszowa Wzgórze II
H - kurs przez: Trzebinia Harcerska Przychodnia
M - kurs do: Młoszowa Florkiewicza
D - kurs do: Chrzanów Dworzec Autobusowy
A - kurs do: Libiąż Dworzec Autobusowy, przez: Libiąż Skotnica
P - kurs do: Psary Centrum
S - kurs z pominięciem: Młoszowa Florkiewicza >> Młoszowa Wzgórze II