Fieldorfa-Nila
- Stadion Raków
- Żarecka
- Rakowska
- Bohaterów Katynia
- Jesienna - Szkoła
- Jesienna
- Sportowa
- Wrzosowiak
- Orkana - Szkoła
- Bukowa
- Kasztanowa
- D.H. Sezam
- Estakada
- Powstańców Śląskich
- + Zajezdnia Mpk
- + Zajezdnia Mpk
- Równoległa
- Ostatni Grosz
- Rondo Mickiewicza
- Dworzec Pks
- Dworzec Główny Pkp
- II Aleja Najświętszej Maryi Panny
- Jasnogórska
- Aleja Jana Pawła II - Uniwersytet
- Politechnika
- Hala Polonia
- Polskiego Czerwonego Krzyża
- Promenada Niemena
- Iwaszkiewicza
- Baczyńskiego
- Fieldorfa-Nila
Stadion Raków
- Fieldorfa-Nila
- Baczyńskiego
- Iwaszkiewicza
- Promenada Niemena
- Polskiego Czerwonego Krzyża
- Hala Polonia
- Politechnika
- Aleja Jana Pawła II - Uniwersytet
- II Aleja Najświętszej Maryi Panny
- Dworzec Główny Pkp
- Dworzec Pks
- Rondo Mickiewicza
- Ostatni Grosz
- Równoległa
- + Zajezdnia Mpk
- + Zajezdnia Mpk
- Powstańców Śląskich
- Estakada
- D.H. Sezam
- Kasztanowa
- Bukowa
- Orkana - Szkoła
- Wrzosowiak
- Sportowa
- Jesienna
- Jesienna - Szkoła
- Bohaterów Katynia
- Rakowska
- Żarecka
- Stadion Raków