Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
158
Kaczeńce
kierunek:
Wrzeszcz PKP
14
07
47
15
27
16
07
47
17
27
18
07
47
19
27
20
17
53
21
52
22
10
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku al. Płażyńskiego