4 | 57z |
5 | 32 |
6 | 07 | 32 |
7 | 07z | 34 |
8 | 14s | 34p |
9 | 33zp |
10 | 33p |
11 | 33p |
12 | 33zp |
13 | 33p |
14 | 34p |
15 | 34zp |
16 | 34p |
17 | 33p |
18 | 33zp |
19 | 32pa |
20 | 32 |
21 | 32a |
22 | 29a |
s - kursuje w dni nauki szkolnej
z - kurs do Krzyszczewa
p - kurs przez ul.Pałucką (Galeria Gniezno)
a - kurs do przystanku Gdańska (pętla)