5 | 00z | 35 |
6 | 10 | 35 |
7 | 10z | 37 |
8 | 17s | 37p |
9 | 36zp |
10 | 36p |
11 | 36p |
12 | 36zp |
13 | 36p |
14 | 37p |
15 | 37zp |
16 | 37p |
17 | 36p |
18 | 36zp |
19 | 35pa |
20 | 35 |
21 | 35a |
22 | 32a |
s - kursuje w dni nauki szkolnej
z - kurs do Krzyszczewa
p - kurs przez ul.Pałucką (Galeria Gniezno)
a - kurs do przystanku Gdańska (pętla)