4 | 41z |
5 | 16 |
6 | 16 | 51z |
7 | 14 | 54s |
8 | 14p |
9 | 15zp |
10 | 15p |
11 | 15p |
12 | 15zp |
13 | 15p |
14 | 14p |
15 | 14zp |
16 | 14p |
17 | 15p |
18 | 15zp |
19 | 16pa |
20 | 16 |
21 | 16a |
22 | 14a |
s - kursuje w dni nauki szkolnej
z - kurs do Krzyszczewa
p - kurs przez ul.Pałucką (Galeria Gniezno)
a - kurs do przystanku Gdańska (pętla)