4 | 47z |
5 | 22 | 57 |
6 | 22 | 57z |
7 | 21 |
8 | 01s | 21p |
9 | 22zp |
10 | 22p |
11 | 22p |
12 | 22zp |
13 | 22p |
14 | 21p |
15 | 21zp |
16 | 21p |
17 | 22p |
18 | 22zp |
19 | 22pa |
20 | 22 |
21 | 22a |
22 | 20a |
s - kursuje w dni nauki szkolnej
z - kurs do Krzyszczewa
p - kurs przez ul.Pałucką (Galeria Gniezno)
a - kurs do przystanku Gdańska (pętla)