4 | 48z |
5 | 23 | 58 |
6 | 23 | 58z |
7 | 22 |
8 | 02s | 22p |
9 | 23zp |
10 | 23p |
11 | 23p |
12 | 23zp |
13 | 23p |
14 | 22p |
15 | 22zp |
16 | 22p |
17 | 23p |
18 | 23zp |
19 | 23pa |
20 | 23 |
21 | 23a |
22 | 21a |
s - kursuje w dni nauki szkolnej
z - kurs do Krzyszczewa
p - kurs przez ul.Pałucką (Galeria Gniezno)
a - kurs do przystanku Gdańska (pętla)